Avcular Tarım
Firma Adı
:
Avcular Tarım
Sektörü
:
Tarım - Hayvancılık
Firma Hakkında Detaylı Bilgi ve Resimler:

AVCULAR PETROL OTOMOTİV TARIM ÜRÜNLERİ

SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

Işıklar Mevkii Yağcılar Yolu 2.km - Bigadiç

Telefon: 0266 614 63 81  -  Fax: 0266 614 63 80

Web: www.avcular.com

E-posta: info@avcular.com

Firmamız 1983 yılında Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde Tarımsal ürünler ticareti yapmak üzere kurulan bir aile şirketidir. Fabrikamız Türkiye’nin is Hacmi ve ithalat acısından en büyük limanı olan İzmir limanına 180 km uzaklıktadır. 1983 yılından 1996 yılına kadar çeşitli tarımsal ürünler Ticareti yapmıştır.

Bigadiç ovasında tüm doğal koşullara uygun olarak küçük aile çiftçileri tarafından üretilen kaliteli domatesin üreticimize ve ülkemize daha fazla gelir sağlaması amacıyla 1996 yılında Güneşte kurutulmuş Domates Üretimi başlamıştır. 2000 yılında ürün yelpazemize üçburun biber turşusu, 2004-2014 yılları içerisinde Jelapone, Banana, Kapya, Yakan, Biberiye, Salatalık, Karışık turşu çeşitleri eklenmiştir. Gerek üretim tesislerimizde yarattığımız istihdam gerekse yöremiz çiftçisinin alın teri ürünlerinin değerlendirilmesine olan katkımız bizi onurlandırmakla beraber, büyüme yolundaki arzularımızı sorumluğa dönüştürmektedir.

Firmamız KARESİ markası altında 5000 m2’si kapalı, 55.000 m2’si acık Modern Fabrikamızda üretim yapmaktadır. Firmamız bünyesinde teknik kadroyla birlikte 60’ı askın çalışanı bulunmaktadır. Güneşte Kurutulmuş Domates, Üçburun Biberi Turşusu ana ürünlerimiz olup bu ürünlerde Türkiye’nin önde gelen üreticilerindeniz.

Bigadiç Firma Rehberi: Bigadiç'in esnaf ve sanayicisini bir çatı altına toplayarak, Bigadiç Firmalarının ürün ve hizmetlerini, interneti verimli kullanarak, yeni pazarlarda tanıtmalarını ve yeni müşteriler kazanabilmelerini hedeflemektedir.

Bu site içerisinde yer alan firma görselleri Bigadiç Firma Rehberi tarafından sağlanmaktadır.
   
Bigadiç Firma Rehberi
Bigadiç Firmaları, Bigadiç Haberleri
Aktif Ziyaretçi : 1 | Bügün Tekil : 27 Toplam Ziyaret : 455491